top of page

Umów wizytę w Warszawie

Już teraz możesz zapisać się przez Internet na pierwszą konsultację wypełniając poniższy formularz lub po prostu kontaktując się ze mną telefonicznie lub mejlem.

Aby wygodnie zarezerwować wizytę przez formularz należy się najpierw zarejestrować lub zalogować, jeśli już wcześniej się rejestrowałeś, podając swój adres e-mail.

Proszę o rejestrację przed zarezerwowaniem wizyty, abym mógł poinformować o ewentualnych zmianach z mojej strony. Rejestracja umożliwia także zarządzanie kolejnymi wizytami w przyszłości. Możesz później wygodnie zmieniać lub odwołać wizytę jeśli zmienisz zdanie.

Przy niektórych rodzajach problemów (nieśmiałość, lęk przed oceną, depresja, zaburzenia lękowe, agorafobia, osobowość unikająca i in.) możesz mieć trudność w wykonaniu telefonu. To nie problem - najważniejsze, żeby udało się nam spotkać. W takiej sytuacji znacznie łatwiej Ci będzie wypełnić formularz rezerwacji wizyty poniżej. Będę Cię prosił o podanie numeru telefonu, adresu e-mail oraz imienia. Wszystkie dane są przechowywane na bezpiecznym serwerze przystosowanym do obsługi danych (w tym danych wrażliwych) za który odpowiada serwis nakiedy.pl.

KONTAKT:

pawel.kurczak@gmail.com

+48 696 457 953

Zapraszam! Paweł Kurczak

 

bottom of page